Jóga v náručí Alp s Veronikou Ševčíkovou

Veronika a My Powderwave pro vás připravili lákavou kombinaci jógy v přírodě a horské turistiky v Gasteinu, přímo pod hlavním hřebenem Vysokých Taur. Příroda je tam stále čistá a neposkvrněná, hory impozantní a údolí divoké, tak jako kdysi.

Skoro 100 let stará horská chalupa Marienstein stojí na samotě na mýtině v lese na začátku vysokohorského údolí. Vůně smrků, bublání potoka a šum vodopádů padajících ze strmých stěn okolo, jsou příslovečným lékem na duši. 

 

RANNÍ A VEČERNÍ JÓGA V PŘÍRODĚ KAŽDÝ DEN

Veroniku není třeba fanouškům jógy představovat. Jedna z nejžádanějších lektorek v Praze, surfařka a milá sympaťačka, z níž vyzařuje pozitivní energie nonstop a její nakažlivý úsměv je nezištným dárkem pro všechny v jejím okolí. Jógu budeme cvičit přímo u Mariensteinu, kde končí les a začíná paseka pod dohledem majestátních hor okolo. A dojde i na jógu vysoko, vysoko na horách.

 

VYSOKOHORSKÁ TURISTIKA KAŽDÝ DEN

Kouzelná vysoce položená údolí nás dovedou k začátkům trailů, kterými vyšlapeme na 2.500 m.n.m. a vyšší vrcholy Vysokých Taur. Po cestě určitě nevynecháme křišťálově čistá jezera a malebné horské salaše, kterým se tady říká "Alm" a kde se budeme moct občerstvit  bio jídlem a pitím vyrobeným přímo na Almu. Vodopády, hluboké lesy plné starých stromů, skály,...a co třeba jóga na vyhlídkové plošině ve 2.000 m.n.m.?

 

DOBRÉ & ZDRAVÉ JÍDLO

Domácí kuchyně od Thesi a Janka z My Powderwave vám dodá potřebnou energii na aktivní dny, které vás na tomto eventu čekají. Budeme pro vás dělat snídaně a večeře.

  

 

PÁR BONUSŮ

Bad Gastein, kdysi zvaný Monte Carlo Alp, je secesní městečko, které jen tak na horách neuvidíte. Místní vyhlášené termální prameny si už v 19. století oblíbila smetánka tehdejší Evropy a vy si je budete moct užít taky a zrelaxovat se v bazéncích s léčivou vodou a saunách se super výhledy na okolní hory.

 

Do Bad Gasteinu se dá dojet z Prahy vlakem s jedním přestupem za velice příznivou cenu!

   

 

DATUM

13. - 16.7. 2023

 

CENA

Cena zahrnuje ubytování na 3 noci, 3x snídani, 3x večeři, 6x jógu s Veronikou, 3x vysokohorskou túru s průvodcem a lázeňský poplatek obci.

 

Dvoulůžko s vlastní koupelnou a balkónem (1x)       395,- EUR (~9.322,- CZK)

Dvoulůžko s vlastní koupelnou (2x)                                  380,- EUR (~8.968,- CZK)

Dvoulůžko s koupelnou na chodbě (2x)                          363,- EUR (~8.555,- CZK)

Čtyřlůžko s koupelnou na chodbě (1x)                            351,- EUR (~8.272,- CZK)

 

Dotazy k eventu a rezervace na: 

booking@mypowderwave.com

Recommended articles